Lukostrelecký klub Lukostreľba pre radosť Topoľčany

volajte: +421 915 735 945

katka trenčanská
katka trenčanská
2023-10-23
Krásny areál, dobre označený, neskutočne milí ľudia- sme vďační za rozšírenie našich obzorov, za spoznanie krásneho športu a možnosť stráviť prefekt popoludnie pre naše deti aj pre dospelých.
rrocoi c
rrocoi c
2023-10-15
Veľmi príjemne strávený čas s milými a priateľskými ľuďmi, ktorý sa s nami podelili o svoju vášeň lukostrelbu. Ďakujeme a snáď ste niečo preniesli aj do nás.
Jaroslav Kroupa
Jaroslav Kroupa
2023-08-22
Málokedy som nadseny prvou navstevou nejakeho zariadenia aj ked nepatrim k tym co vsetko ofrflu, napriek tomu sa najde nejaka malickost co vam kazi zazitok. Tu vsak nebola ziadna taka malickost. Perfektna instruktorka a este lepsi zazitok. Nevadila ani upeka. Bol to velmi pekny zazitok a podporil ma pri rozhodovani ci zacat alebo nie s lukostrelbou. Celkom isto zacnem.
Zdenka Labatová
Zdenka Labatová
2023-08-12
Veľmi príjemní majitelia, super strelecký areál. Odporúčam.
Maťa
Maťa
2023-08-01
Milá, trpezlivá, stále usmiata inštruktorka (majiteľka) naučí aj najneskúsenejšieho strelca streliť do terča. Som toho jasným príkladom. Zároveň vďaka jej nadšenému rozprávaniu zistíte, že ste si na prvýkrát obľúbili tento šport a určite ste nastrieľali poslednýkrát. Odporúčam úplne všetkým, veľkým a aj menším.
Stanislav “Wayco” Vejčík
Stanislav “Wayco” Vejčík
2023-04-08
Perfektné! Tu si zastrielate do sytosti, či už ste pokročilý, či začiatočnik. Terénne terče, 3D zvieratá, na rovine, z posedu, či cez potok. Nič viac netreba. Navyše super prístup majiteľov a čajík k tomu! ??❤️? Určite odporúčam, určite sa vrátim aj ja a nie raz. ???
Michal Hricišín
Michal Hricišín
2023-03-13
Príjemné prostredie v dedinke Bojná. Perfektné na každodenný tréning, terče až do 70m. Navyše ako bonus je pár terčov aj v "divočine" pri potoku, spojené s miestom pre opekačku. Samozrejmosťou je WC a káva. Za dažďa majú lukostrelci prekrytú terasku. Ak sa venujete lukostreľbe a ste z blízkeho okolia, je to výborný parkúr na trénovanie.
Miro Janček
Miro Janček
2023-03-03
Skvely pristup od majitelov, pekny priestor a moznosti treningu su top.
Profesor Major
Profesor Major
2022-08-02
Veľmi príjemné prostredie, inštruktori všetko podrobne a profesionálne vysvetlili. Ideálne pre začiatočníkov. Odporúčame spojiť ako dvojvýlet s Rančom pod Babicou.

Nákupom v našom obchode podporíš natáčanie ďalších lukostreleckých videí, ďakujeme.Durch den Einkauf in unserem Geschäft unterstützen Sie die Produktion weiterer Bogenschießvideos, vielen Dank.By shopping in our store, you will support the filming of more archery videos, thank you.

panamera
Za videá a fotografie ďakujeme firme Jozef Žitňanský - Panamera
lukasip.sk
Naše lukostrelecké vybavenie nakupujeme v obchode lukasip.sk v v Trnovci nad Váhom.