Pozvánka pre školy na kurz lukostreľby pre žiakov.

Lukostrelecký areál Bojná
Lukostreľba pre školy
Lukostrelecký areál Bojná

Vážení učitelia a rodičia,

rád by som Vám ponúkol pozvanie pre Vašu školu na návštevu lukostreleckého areálu v obci Bojná. Naši skúsení inštruktori Vám radi poskytnú všetky potrebné informácie a vedenie pri vyskúšaní lukostreľby.

Lukostreľba je nielen zaujímavá a zábavná aktivita, ale aj veľmi prospešná pre zdravie mládeže. Okrem rozvoja svalovej sily a koordinácie pohybu, pomáha tiež zlepšiť koncentráciu a trpezlivosť. Lukostreľba tiež pomáha rozvíjať sebadisciplínu a sebadôveru.

Lukostrelecký areál Bojná
Lukostrelecký areál Bojná

Naši inštruktori sú kvalifikovaní a skúsení a budú vedieť poskytnúť všetko potrebné vedenie a podporu pre deti, aby sa cítili bezpečne a pohodlne pri lukostreľbe. Naše vybavenie je tiež vysoko kvalitné a bezpečné, takže sa nemusíte báť o bezpečnosť vašich detí.

Navštívte náš areál a dajte deťom možnosť vyskúšať si niečo nové a zaujímavé. Pre väčšie skupiny detí môžeme tiež zabezpečiť súťaže a hry, ktoré pridajú ešte väčšiu zábavu a napätie.

Tešíme sa na vašu návštevu a na to, že budeme môcť podporiť vaše deti pri rozvoji ich fyzických a mentálnych schopností. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom, členovia klubu Lukostreľba pre radosť

Zážitok z lukostreľby môžete spojiť s návštevou ďalších zaujímavých miest v našej obci Bojná.

Obec Bojná je známa tým, že v minulosti bola významným kniežacím centrom starých Slovanov. Niekdajšie hospodársko – politické centrum Pribinovho Nitrianskeho kniežatstva v súčasnej dobe ponúka možnosť preniesť sa do týchto dávnych čias prostredníctvom pútavej expozície Archeologického múzea Veľkej Moravy, ktoré spravuje Archeologický ústav SAV v spolupráci s obcou.

Neďaleko nášho areálu sa nachádza najväčšie slovanské archeologické nálezisko na Slovensku – ValyVýlet k tomuto nálezisku nie je náročný. Cestou sem vás budú sprevádzať len krásne výhľady a tajomno niekdajšej starodávnej civilizácie. Už z diaľky vás bude vítať replika obrovskej slovanskej brány, ktorá pozostáva z drevenej veže s výškou 11 metrov.

ZOO na ranči pod Babicou. Ranč pod Babicou v Bojnej na úpätí Považského Inovca leží iba 10 km od Topoľčian. Je to miesto, kde to neustále žije. S radosťou tu privítajú každého návštevníka bez ohľadu na vek, ako aj skupinky, firmy či školy. Ako sa na správny ranč patrí, ani na tomto nechýbajú zvieratá. Pri návšteve Ranča si môžete prezrieť ZOO kútik s viac ako 40 druhmi zvieratiek. Väčšina zvierat sú odchovancami ranča, avšak niektoré z nich sú dovezené z nedôstojných podmienok. Pokochať sa môžete tradičnými poľnohospodárskymi zvieratkami, lesnou zverou, ale aj exotickými zvieratami a vtákmi.